Vaillant Servis | 444 78 56

Darıca Özel Airfel Servisi

Uzun yıllardır tam donanımlı ekibi ile servis desteği sektöründe varlığını koruyan İstanbul Airfel Servisi kaliteli ekipmanları ile kaliteli servis desteğini müşterileri ile buluşturmaktadır. Verdiği hizmetler içinde bakım ve onarımında dışında montaj desteği de sağlayarak Airfel markalı klima ya da kombilerinizin her ihtiyacını karşılamaya yetmektedir. Gelişen teknolojinin her türlü olanaklarını kendine donanım haline getirerek tam donanımlı firma vasfını elde etmiştir.

Türkiye’de firmamızı tercih eden kullanıcılar için farklı çözüm teknikleri ile her müşterinin ayrı sorununa çözümler üretmektedir. Günlük yaşamda birçok işimizi gören Airfel markalı cihazların her türlü servis desteğini Airfel servis servisinde bulabilirsiniz.

Airfel servis Darıca, Airfel cihazları için bakım ve onarım hizmeti verirken sağladığı yedek parça ve işçilik hizmetlerinde garanti süresini 1 yıl daha uzatmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak için 444 7 856’yı arayabilirsiniz. Bunlara ek olarak birçok noktada bulunan özel servis hizmeti ile arızalarınızla kısa sürede buluşup seri bir şekilde tamir aşamasına geçmekteyiz. Prensipli çalışma kuralı ile çalışma ekibini tam donanımlı kişilerden oluşturması sonucu oraya cihazlarınız için tam destek sağlayan Airfel servis çıkmıştır.

Elektronik cihaz servis desteği sağlama konusunda Türkiye’nin büyük Airfel kullanıcıları için oldukça avantajlı hizmet ve ekonomik fiyat fırsatı sunmaktadır. Bütün bunları sağlarken kalitemizden ödün vermeden sadece siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyet ve menfaatini gözeterek yapmaktayız.

Add comment

Call Now ButtonServis Çağır