Vaillant Servis | 444 78 56

Gebze Protherm Kombi Onarım Servisi

Uzun yıllardır verdiği hizmetler ile teknik servis sektöründe öncü olan Protherm Servisi kendini bu alanda yaptığı çalışmalarla oldukça kanıtlamıştır. Protherm markalı eşyalarınızın arıza durumlarında bakım ve onarımını severek sizlerin memnuniyeti için bu hizmeti sizlere vermektedir. Protherm Servisi bu sektördeki hizmetlerini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Hizmette kalite arayan müşterilerine hitap eden tarzı ile firma müşterilerinin eşyaları konusundaki birçok bakım onarım ve montaj işlerini yapmaktadır.

Protherm Servis Gebze’nin verdiği hizmetler arasında 1 yıl boyunca yedek parça hizmeti garantisi vermektedir. Her türlü arızalarda 7/24 hizmetinizde olan servisimiz için müşteri memnuniyetini sağlamak çok önemlidir. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için elinden gelen gayreti gösteren elemanları ile yıllardır bu sektörde kaliteli hizmetleri vermektedir.

Beyaz eşyalarınız için olanaklarımıza ulaşmak için 444 7 856 arayarak bilgi alabilirsiniz. Kesintisiz hizmetlerimizi size ulaştırmak için yoğun mesai harcayan çağrı merkezindeki arkadaşlarımız sizlere işlerindeki tecrübelerini aktarmak için beklemektedir. Bütün Protherm markalı ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip tam donanımlı ekibimiz eşyalarınızdaki arızaları kısa süre de çözmek için firmamıza ulaşmanızı beklemektedir.

Müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmetlerini sunan Protherm Servis İstanbul bu hedefine ulaşmak için gayretlerin en üstününü göstermektedir. Bu konuda sizlerin güvenini kazanmak en büyük dileğimizdir. Sizlere verdiğimiz hizmetlerde en kaliteli olanı ve size fayda sağlayacak en uygun çözüm teknikleri ile siz istediğiniz sürece yanınızdayız.

Add comment

Call Now ButtonServis Çağır