Vaillant Servis | 444 78 56
İstanbul Airfel Servis

İstanbul Airfel Klima Servis Merkezi

Servis sektöründe ayakta kalabilmek için müşterilerinizle dialoğunuzun çok iyi olması ve güler yüzünüzün eksik olmaması şart. Yaptığımız işlerde kaliteye ve işçiliğe fazlasıyla önem veriyoruz, güler yüzlü olmak bizim işimiz. Özel İstanbul Airfel Servis olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz. Servis kalitemize güvenebilirsiniz… Airfel marka klimalarınızın en küçük sorunlarında bile profesyonel destek konusunda en büyük yardımcınız olarak sizlere hizmet veriyoruz. Bünyemizde çalışan personelimiz kemik kadromuzu oluşturuyor.

Yıllar önce çıktığımız bu yolda sarsılmadan ayakta kalmayı başardık. Klimalar ev ve işyerlerinizde lüks olmaktan çıktı ve artık tam anlamıyla ihtiyaç oldu diyebiliriz. Klimalarınızda meydana gelen sorunlar sizler için can sıkıcı olabilir fakat merak etmeyin bizler yanınızdayız.

İstanbul Airfel Servis
İstanbul Airfel Servis

Bir telefon kadar yakında olan Airfel teknik servis firması en küçük sorunda bile sizlere hizmet sunuyor. Servis, bakım ve onarım hizmetleri için çağrı merkezi ekiplerimizi arayarak arıza talebinde bulunabilirsiniz.

Servis hizmetlerimizde, araçlarımıza çok güveniyoruz. Bu araçlar gerekli ekipmanlar ve ürünlerle donatılmış eksiksiz araçlardır. Personelimizin ve ürünlerinizin ihtiyacı olan yedek parçalardan tutun, çalışma aparatlarına kadar her şey eksiksiz. Yaygın servis ağlarımız sayesinde arıza talebinden kısa süre sonra ekiplerimizle iletişime geçiyor ve adreslerinize yönlendirme yapıyoruz. Servis ağlarımızın en büyük özelliği zaman konusunda iki tarafı da mağdur etmiyor olmasıdır.

Add comment

Call Now ButtonServis Çağır