Vaillant Servis | 444 78 56

İstanbul Dyson Süpürge Servisi

Çeşitli nedenlerden dolayı elektrik süpürgelerinde arızalar görülebilir. Elektrik süpürgesinde ortaya çıkan performans sorunları, elektrik süpürgesinin eskiye nazaran gürültülü çalışması, cihazın çalışma sırasında kirli hava üflemesi gibi sorunlar acil olarak müdahale edilmesi gereken önemli durumlar arasındadır. Temizlik rutininin iyi bir şekilde aksamadan devam edebilmesi için servise danışmak yerinde olacaktır.

Dyson marka elektrik süpürgelerinde yaşanan arızalarda danışmanız gereken Dyson Servisi sorunun kısa bir şekilde çözülmesine aracı olur. Sorunun büyüklüğünün herhangi bir önemi olmadan arızanın zahmetsizce çözülmesine neden olacaktır. Elektrik süpürgesi tamiri işlemleri için servis talebinin oluşturulması yeterlidir. Bunun için haftanın her günü dilediğiniz her an 444 78 56 numarasını arayabilirsiniz. Servis ekibi bulunduğunuz konuma kadar gelerek cihazın teslim alınmasını sağlayacaktır. Cihaz bakım ve onarım işlemleri tamamlandıktan sonra cihaz servis ekibi tarafından adresinize kadar teslim edilmiş olur.

Dyson Servis Şişli adresine danışarak cihazda ortaya çıkan sorunun ana nedenini öğrenebilirsiniz. Tamir ve parça değişimi işlemine başlamadan önce sizin onayınız alınacaktır. Parça değişiminde garanti veren servis değişimini sağladığı parçalarda arıza olduğu takdirde ücretsiz onarım sağlar. Ayrıca cihaz bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılması da doğru bir tercihtir. Bu sayede elektrik süpürgesinin kullanım ömrü artarken, performans sorunlarının da önüne geçilmiş olur. Bu nedenle Dyson servis bakım ve onarım işlemleri için danışmanız gereken bir adres halinde bulunur.

Add comment

Call Now ButtonServis Çağır