Vaillant Servis | 444 78 56

Kadıköy Franke Bulaşık Makinesi Servisi

Günümüz Türkiye’sinde de yoğun olarak tercih edilen Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerine yönelik olarak servis hizmetleri firmamız Franke Servisi merkezimizde müşterilere sunuluyor. Her zaman en yeni bulaşık makinesi teknolojisini yakından takip ederek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından asla ödün vermeyen bir hizmet yapısını benimseyen firmamız aracılığıyla tüm Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerinizdeki arızalanma veya periyodik bakım uygulamalarında profesyonel hizmet standartlarından yararlanabilirsiniz.

Franke Servis Kadıköy merkezimizde en ileri teknolojik altyapı ile her zaman kaliteli ve hızlı arıza onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu sayede de artık günlük yaşantı içerisinde son derece önemli yeri ve etkileri bulunan bulaşık makinesi ürünlerinin arızalı olmasından kaynaklı yaşanan mağduriyetlerin en kısa süreler içerisinde giderilebilmesi sağlanabilmektedir. Böylelikle artık evlerde Franke kalite ve farkını çok daha uzun süreler yaşayabilme imkanına sahip olunmasını sağlıyor.

Hızlı Franke Bulaşık Makinesi Servisi
Günün her saatinde hizmete hazır gezici teknik ekipleri ve bu ekiplerin yanında bulunan ileri teknoloji ürünü teknik teçhizat ile birlikte Franke Teknik Servisi merkezimizin 444 88 48 numaralı çağrı merkezine başvuruda bulunabilirsiniz.

Franke arıza başvurularına anında yanıt vererek, hızlı müdahaleler ile arızanın onarımının en kısa süreler içerisinde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz ki bu hizmet anlayışı zamanının son derece önemli olduğu modern çağda, tüketici açısından çok önemli bir etki yaratıyor. Sürekli yetkili bir temsilcimiz ile görüşme fırsatınızın bulunduğu çağrı merkezimizi arayarak, Franke markalı tüm bulaşık makinesi ürünleriniz için kaliteli, ekonomik ve hızlı servis hizmeti desteklerimizden yararlanabilirsiniz.

Add comment

Call Now ButtonServis Çağır