Vaillant Servis | 444 78 56

Nilfisk Süpürge Servis Merkezi İstanbul

Yaşam alanlarındaki tüm temizlik işlerinize büyük bir kolaylık ve kalite getiren Nilfisk ile birlikte temizlik daha eğlenceli ve daha pratik bir hale geliyor. En zorlu ve en inatçı kirleri dahi tek geçişte çekebilme performansı sunmasını sağlayan güçlü motor teknolojisine sahip olan Nilfisk elektrikli süpürge modellerinde teknik bir sorun olduğunda mutlaka uzmanınca müdahale edilmelidir. Türkiye’ de her geçen gün daha yaygın şekilde kullanılmaya başlanan Nilfisk elektrikli süpürgelerdeki teknik problemlere istinaden Nilfisk Süpürge Servisi hizmetleri sunuyoruz.

Uzman ekibimiz ve güncel Nilfisk teknolojisiyle uyumlu servis altyapımız ile tüm Nilfisk elektrikli süpürgelerinizdeki teknik problemlerin en kaliteli şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Akademik eğitime sahip olan uzman teknikerlerimiz, sürekli gelişen Nilfisk teknolojisine ilişkin bilgi ve deneyim sahibi olabilmeleri amacı ile çeşitli eğitim seminerlerine periyodik olarak katılım gerçekleştirmektedir. Uzman teknikerlerimizle Nilfisk Servis Gebze merkezi olarak her ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda bulunuyor.

Nilfisk elektrikli süpürgeleriniz için her zaman mobil ekiplerimizle yerinde servis çözümleri de sunuyoruz. Kaliteli ve maksimum müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile Nilfisk Süpürge Servis olarak her zaman dünya standartlarına uygun kalitede servis hizmetlerinden en ekonomik şekilde yararlanmanızı amaçlıyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğru şekillendirerek, her ihtiyaç duyduğunuz anda uzman ekibimiz ve gelişmiş altyapılı donanımlarımızla yanınızda bulunuyor. Bu hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

WEB ADRESİ: Niservis.com

Add comment

Call Now ButtonServis Çağır