Vaillant Servis | 444 78 56

Sarıyer Rowenta Süpürge Servisi

Standart elektrik süpürgeleri yüzünden evinizi temizlerken çok fazla vakit harcıyor olabilirsiniz. Bu noktada, en son teknolojiye uygun elektrikli süpürge modellerini tercih etmelisiniz. Bu tür süpürgeleri Rowenta’da bulabilirsiniz. Rowenta süpürgelerin standart elektrik süpürgelerine kıyasla çok daha farklı bir çalışma sistemine sahip olduğunu söylemek gerekir. Bu sayede, yaşam alanlarınızda çok daha derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz.

Rowenta süpürgelerin toz torbasız modellere sahip olduğunu ifade etmek gerekir. Bu tür süpürgelerin siklonik adı verilen çalışma sistemine sahip olduğu bilinmektedir. Bu sayede, temizliği oldukça pratik hale getirirler. Bunun yanı sıra, Rowenta süpürgelerin her birinin enerji tasarrufu sağladığını da ifade etmek gerekir. Rowenta süpürgelerde yüksek emiş kapasitesi bulunmaktadır. Bu sayede, oldukça etkili ve hijyenik temizlik sağlanmaktadır. Ayrıca, hafif yapılarının ve kolay kavranabilir aparatlarının olduğunu da eklemek gerekir.

Rowenta Servisi Neler Vaat Ediyor?
Rowenta; elektrikli süpürge konusunda en iyisini vaat eden bir markadır. Ancak, her elektrikli süpürge modelinde olduğu gibi Rowenta süpürgelerde de sorun yaşanması muhtemeldir. Bu noktada, vakit kaybetmeden Rowenta Servis Sarıyer ile iletişime geçmeniz gerekir. Rowenta servisi; İstanbul Sarıyer bölgesinde hizmet vermektedir. 7/24 ulaşmanız mümkündür.

Rowenta servisi; bir yıl süreyle geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilik garantisi sağlamaktadır. Bu sayede, yedek parçalarda sorun yaşanması halinde vakit kaybetmeden değiştirme şansına sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman önemseyen Rowenta servisi tercih etmek için çok fazla sebebiniz var!

WEB: https://www.servisr.com

Add comment

Call Now ButtonServis Çağır