Vaillant Servis | 444 78 56

Vaillant Kombi Kullanımında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kombi kullanımında dikkat etmeniz gereken çok fazla detay var ve dilerseniz bu detayları gözler önüne serelim ve siz değerli Vaillant kombi kullanıcılarını da bilgilendirmiş olalım.

-Kombinizi aldığınız günden itibaren 6 ayda bir düzenli bakım hizmeti almanız gerekiyor. Bu bakım hizmetleri sayesinde ürünlerinizin performansı her geçen gün biraz daha artıyor ve bu düzenli çalışma ile daha fazla verim elde edebiliyorsunuz. Kombi kullanımında dikkatli kullanımdan önce düzenli bakım çok daha önemlidir.

-Derece üzerinde çok fazla oynama yapmamanızı tavsiye ediyoruz çünkü çok sık değiştirilen ibre bir süre sonra ortalama sıcaklığa ulaşma konusunda sıkıntı yaşıyor ve bu sıcaklığa ulaşmak için daha fazla enerji harcıyor, bununla birlikte faturalar da can yakıcı bir şekilde karşınıza çıkıyor.

-Kombilerinizi asla ve asla tamamen kapatmayın çünkü tekrar açıldıklarında ideal sıcaklığa ulaşmak için çok daha fazla enerji harcamaya başlıyor ve az önce de belirttiğimiz gibi faturalar bir kez daha canınızı yakabiliyor.

Vaillant kombilerin ne kadar uzun ömürlü olduğunu biliyoruz ancak düzenli bakım hizmeti almadığınız takdirde her geçen ün ürünlerin ömrü biraz daha azalıyor ve bir süre sonra da kombilerinizi tamamen kaybedebiliyorsunuz. Vaillant marka ürünlerinizin modeli ne olursa olsun sizler de düzenli bakım hizmeti alarak aldığınız verimi daha yüksek kılabilir ve ürünlerinizden daha kusursuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonServis Çağır